KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16495267

nr 1649 5267

Oidentifierad konstnär. Tandberg. Signerad Tandberg. Olja på pannå, 25x33 cm, yttermått inklusive ram: 29x38 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

tisdag 15 oktober 2024
kl 04:44:07